O Nas  

Witamy na naszej stronie.

Akademia Piłkarska RCR powstała z inicjatywy osób związanych z Międzyzdrojami. Sport towarzyszył nam od dziecka, a piłka nożna stała się prawdziwą pasją i ważną częścią naszego życia. Naszą misją jest zapewnienie idealnego rozwoju każdemu dziecku i kształtowanie jego charakteru poprzez sport. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta i stworzyliśmy pierwszą, w pełni profesjonalną międzyzdrojską Akademię Piłkarską. Naszym celem w Akademii jest organizacja profesjonalnych turniejów oraz nauka gry w piłkę nożną w atmosferze zabawy i wzajemnej przyjaźni. RCR jest miejscem do spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży i wprowadzenia ich w świat piłki nożnej. Uczymy wartości ważnych dla każdego prawdziwego sportowca – szacunku do rywala, dyscypliny, wytrwałości, charakteru i idei fair-play. Koncentrujemy się na wszechstronnym rozwoju dziecka, zachęcamy do rozwoju fizycznego i czerpania przyjemności z aktywności ruchowej. Zależy nam na tym, aby każdy rodzic czuł spokój i komfort, zostawiając swoje dziecko w naszej Akademii.
 
POMYSŁODAWCY AKADEMII
 
JAN RĄCZEWSKI, wychowanek Stoczniowiec Barlinek, mgr wychowania fizycznego, trener UEFA A.
 
DARIUSZ CADER, wychowanek Leśnika Międzyzdroje, wykształcenie wyższe, absolwent Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, trener UEFA A.
 
ROBERT ROGOZA, wychowanek Leśnika Międzyzdroje, pasjonat sportu, wspierający regionalne projekty sportowe, Prezes AP RCR Międzyzdroje.
 
 
 
 

JEDNOLITY SYSTEM SZKOLENIA 

nowatorski system stworzony przez Trenera Darka od U5 do U12

 

TRENING W MAŁYCH GRUPACH

pozwala nam to na zwrócenie uwagi na detale, każdy zawodnik jest objęty indywidualną opieką

ZAJĘCIA Z MOTORYKI

praca nad koordynacją, stabilizacją i mobilnością ciała

TURNIEJE KRAJOWE I ZAGRANICZNE

nasi podopieczni będą mieli możliwość udziału w okolicznościowych turniejach gdzie zaprezentowany zostanie nasz model gry szkolenia 


TRENING SŁABSZĄ NOGĄ

tylko umiejętność gry obiema nogami pozwoli wznieść zawodnika na wyższy poziom


SZKOLENIE OD NAJMŁODSZYCH LAT

opierające się na grach i zabawach z elementami piłkarskimi


INDYWIDUALNE ZAJĘCIA PIŁKARSKO-BRAMKARSKIE

dla zawodników z pola i bramkarzy w każdym wieku, chcących dodatkowo podnosić swoje indywidualne umiejętności piłkarskie


CAMPY I OBOZY 

obozy letnie, zimowe, dochodzeniowe campy dla zaawansowanych i tych najmłodszych

 

OferujemyJan Rączewski - Trener

Trener UEFA A

Dariusz Cader - Trener

Trener UEFA A

Oleksandr Polishchuk - Trener

Trener UEFA C
Copyright ©2019 Akademia Piłkarska RCR Międzyzdroje, All Rights Reserved.